Hakkımızda

Biz Kimiz?

Urgancı Group kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İş birliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonra ki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en öenmli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi, sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz; kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi'ni uygulamaktadır.

Sektörde ki engin tecrübelerimizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar sağlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi; insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize demodel yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Misyonumuz; faaliyet gösterdğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda karlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak. Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitifkatkı sağlayan, faaliyetlerden elde etiiği başarı ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz; değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülke ve sektörlerde lider konuma yükselmek.