ANASAYFA » S » UMRECI TATILCI SECMELERI YAPILDI

UMRECİ / TATİLCİ SEÇMELERİ YAPILDI.

UMRECİ / TATİLCİ SEÇMELERİ YAPILDI Ak koyun Kara Koyun Belli Oldu

Urgancı group kazandırmaya devam ediyor Kısa bir süre ile sınırlı günlerde urgancı gruptan daire alan 62 ailenin umre ve tatil seçmeleri yapıldı.
umre programına otuzdan fazla kişinin dahil olduğu seçmelerde bazı aileler 5 yıldızlı tatili tercih ettiler. Urgancı grup'un iki grup halinde ve 9 günlüğüne kutsal topraklara göndereceği umreci müşterileri belli oldu. uçak biletleri otel, yemek, ulaşım rehberlik gibi her türlü masraflarını urgancı grup'un karşılayacağı otuz'un üzerinde urgancı grup müşterisi şubat ve mart aylarında 2 grup halinde seyahat edecekler. Seyahat çekleri ekrem turizmden temin edilerek, yolculuk hazırlıklarına başlayan urgancı grup umrecileri şirket yönetimine teşekkür ederlerken duygusal anlar yaşandı. Tercihini her zaman müşterilerden yana kullanan Urgancı Group İnşaat A.Ş'den aynı zaman aralığında daire alan tatilci müşterileri içinde Antalya'nın 5 yıldızlı ve altarnatif turizm cenneti olarak kabul edilen Selge Beach Resort SPA' dan haziran ayına özel 1 haftalık rezervasyon yapıldı. 
Urgancı grup başkanı mehmet urgancı umreye gönderdiği müşterilerinden iyi dileklerini ve dualarını esirgememelerini rica ederken tatile gönderdiği ailelere iyi eğlenceler diledi. mehmet urgancının 2018 daire kampanyalarında urgancı grup'tan daire alan herkese, çekilişsiz, kurasız umre ve çok daha cazip hediyeler vermeyi planladıkları da ekledi. 
Çok sayıda daire satın alan ailelerin katıldığı yemekli tatil ve umre seçmelerinde katılımcılara hatıra değeri olan hediyeler dağıtılırken bir taraftan'da URGANCI'NIN 2018 projelerinin tanıtımı yapıldı. Yeni projeler arasında öne çıkan Tren Urgancı Town kuzeykentin merkezinde yer alıyor. Birbirinden üstün 320 daireden oluşan muhteşem sitenin sloganı ise 'EN KARLI YATIRIM' olarak ifade buluyor. 1+1 dairelerin 135 bin liradan satışına başlanan ve 24 aya kadar vade seçenekleri bulunan Trend Urgancı Town 'dan özellikle yatırımcı müşterilerin daire aldıkları belirtildi. 1+1 dairelerde Kirakira + güvencesi'de bulunuyor.

Tümü